| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Zhivko Zidarov Нов потребител

Регистриран на: 19 Авг 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 16:36 Заглавие: TV BIGSTON model STV-202ME - повреда |
|
|
| Колеги, нуждая се от схема на TV BIGSTON model STV-202ME. Показва хоризонтална черта, няма говор. Моля да ми помогните. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 16:42 Заглавие: |
|
|
| КОЛЕГА ТОВА МОЖЕ ДА СА ДВА ОТКАЗА ОТДЕЛНИ.ПРОВЕРИ ЗАХРАНВАНЕТО НА КРАЙНОТО СТЪПАЛО И НАПРЕЖЕНИЕТО НА ИЗХОДАМУ КЪМ ГОВОРИТЕЛЯ.АКО Е 50% СТЪПАЛОТО Е ЗДРАВО АКО НЕ Е СМЕНЯЙ ГО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 16:47 Заглавие: |
|
|
| Огледай диодите и съпротивленията около ТХОто. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 16:57 Заглавие: |
|
|
Защо ми се струва че тук някой не е колега .Ако зададете смислен въпрос все някой ще ви помогне. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 18:40 Заглавие: |
|
|
Захранено ли е изходното стъпало на кадровата-премери-така наготово никой не може да ти каже от какво е,ако ти първо не хванеш мултицета в ръка и да дадеш малко повечко подробности.Успех _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zhivko Zidarov Нов потребител

Регистриран на: 19 Авг 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Захранено ли е изходното стъпало на кадровата-премери-така наготово никой не може да ти каже от какво е,ако ти първо не хванеш мултицета в ръка и да дадеш малко повечко подробности.Успех |
Благодаря! Оказа се захранването на кадровата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|