| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 14:05 Заглавие: ТВ Sang |
|
|
Повредата е че OSD се движи вертикално и има черна хоризонтална черта която също се движи по вертикал. Процесора беше дефектирал, оргиналния беше SDA5535 A049 а аз сложих SDA5535 A070
Шасито е 12.5/12.6 някои ако има някаква идея за тази повреда да казва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 14:12 Заглавие: |
|
|
Т404 го смени без да мериш _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 14:22 Заглавие: |
|
|
| Т404 при мен липсва на шасито в коя верига е този транзистор на 22pin на процесора при мен е свободен извод |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 14:30 Заглавие: |
|
|
по схемата на 12.5 той е V SYNC на 20 крак на SDA5552.Това са две SMD тр. и за редовата на 19 крак _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 14:35 Заглавие: |
|
|
| При мен е Т403 на V-SYNC свалях го но беше здрав сега ще го сваля пак и ще го заменя направо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Авг 22, 2006 15:03 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти Bamze всичко е точно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|