| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dolby Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2006 Мнения: 22
|
Пуснато на: Пет Авг 11, 2006 10:46 Заглавие: схема tv BLAUPUNKT |
|
|
търся схема за тв BLAUPUNKT COLUMBO 16 COLOR
SM 100 20 CW . мерси предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Пон Авг 14, 2006 15:02 Заглавие: |
|
|
dolby
може и да греша,но ми се струва, че имаш 2 правописни грешки.
Огледай още един път буква по буква и напиши точно модела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пон Авг 14, 2006 15:32 Заглавие: Re: схема tv BLAUPUNKT |
|
|
| dolby написа: | търся схема за тв BLAUPUNKT COLUMBO 16 COLOR
SM 100 20 CW . мерси предварително |
С червено ТХО ли е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dolby Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2006 Мнения: 22
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 17:28 Заглавие: |
|
|
| burzaka написа: | dolby
може и да греша,но ми се струва, че имаш 2 правописни грешки.
Огледай още един път буква по буква и напиши точно модела |
прав си тв BLAUPUNKT COLОMBO 16 COLOR
FM 100 20 CW |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 17:59 Заглавие: Re: схема tv BLAUPUNKT |
|
|
| Шаси 100-20 Имаго в една стара книга на Апостолов голяма бяла 2част Кажи какво прави апарата и да помислим Това шаси освен са запали ТХО почти не прави други дефекти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 18:18 Заглавие: |
|
|
| dolby написа: |
прав си тв BLAUPUNKT COLОMBO 16 COLOR
FM 100 20 CW |
точно това имах предвид, сега остава да си разрешиш е-майла
в профила и ще ти изпратя схемата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Пет Авг 25, 2006 8:47 Заглавие: Re: схема tv BLAUPUNKT |
|
|
| fishev написа: | | Шаси 100-20 Имаго в една стара книга на Апостолов голяма бяла 2част Кажи какво прави апарата и да помислим Това шаси освен са запали ТХО почти не прави други дефекти |
Понеже съм ги ремонтирал гаранционни и на фона на японските, ми се струва че си имат доста дефекти, най вече управление и видео и може би 10-тина % сменени ТХО.
Ама колегата да беше казал какъв е проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dolby Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2006 Мнения: 22
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 9:44 Заглавие: Re: схема tv BLAUPUNKT |
|
|
| tchav написа: |
Ама колегата да беше казал какъв е проблема. |
няма захранване на базата на транзистора преди ТХО-то. меила съм го отклю4ил не съм обърнал внимание 4е е заклю4ен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 10:55 Заглавие: |
|
|
dolby,
имаш поща,
ама това за захранването на базата малко ме озадачава-
там обикновено търсим управляващи импулси
хайде дано се ориентираш със схемата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dolby Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2006 Мнения: 22
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 10:57 Заглавие: |
|
|
| burzaka написа: | dolby,
имаш поща,
ама това за захранването на базата малко ме озадачава-
там обикновено търсим управляващи импулси
хайде дано се ориентираш със схемата |
мерси много. то4но това и аз искам да се ориентирам в схемата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|