| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stelar Нов потребител

Регистриран на: 23 Авг 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Сря Авг 23, 2006 23:44 Заглавие: ТВ-Hess-Губи картината |
|
|
| Колеги ако някой е срещал подобен дефект моля да помогне.Телевизора работи 15 мин. и изключва свети син екран и надпис Хес в ъгъла.По ниска честота работи.На изхода на тунера има сигмнал но на извод 13 на STV2247 не.Сменях тунера,паметта2416,STV2247,даже и процесора ST92T195D7B1, но никакъв ефект. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Хост Гост
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 10:02 Заглавие: |
|
|
| Това не е телевизор а технически ребус!Той може да те изненада с всичко!Колко ли още дефекта има да срещаме? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Съб Авг 26, 2006 7:44 Заглавие: |
|
|
| Колега от къде го намери този процесор и всъщност ти къде работиш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Съб Авг 26, 2006 8:38 Заглавие: |
|
|
| И аз търся такъв процесор и за сега не съм намерил работещ с запис. Ако някой има информация откъде се купува читав такъв нека сподели. Извинявам се че не е по темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stelar Нов потребител

Регистриран на: 23 Авг 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Съб Авг 26, 2006 9:19 Заглавие: |
|
|
| Процесора го взех за проба от друг работещ телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Авг 26, 2006 11:37 Заглавие: |
|
|
| А като си сменил паметта поне презаписалия с читав дъмп.Възможно е телевизора да е заключен.Влизали в сервизен режим? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stelar Нов потребител

Регистриран на: 23 Авг 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Съб Авг 26, 2006 20:20 Заглавие: |
|
|
| Значи паметта както и процесора за проба ги взех от друг работещ телевизор.Освен това му слагах и нова записана с работещ бин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|