| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 16:55 Заглавие: FERGUSON(THOMSON) звук на 6.5 |
|
|
Здравейте!
Модел:T10RWH(поне това разчитам на капака)
Шаси:ТХ90
Осн. състав:ST6392BB1/BHE;TEA5040S;TEA5640F-2
Възможно ли е, да е "забранен" DK стандарта от серв. меню.
До ФПАФ-а,още не съм се добрал-IF блокчето е затворено |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 16:59 Заглавие: |
|
|
| Мда. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 17:08 Заглавие: |
|
|
Тц тва искаше приставка звук не ставаше от сервизен за всеки случай пробвай-от проба глава не боли-
спираш го на стенбай
изключваш го от ключа
натискаш син бутон от пулта и едновременно с това го пускаш от ключа
Като тръгне за момент ако не си влезнал в сервизен за момент отпусни и пак натисни синия бутон.
И си в сервиза-там виж дали нямаш случайно DK ако ли не знаеш процедурата-звук и разбира се ПАВ вероятно _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Вто Авг 29, 2006 17:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 17:08 Заглавие: |
|
|
Остава някой да подскаже,как се влиза в сервиз.
Оригинален пулт нямам.Ако мога да го излъжа с МАКС-ито...
Божилов,пишем по едно и също време.Какво управлява този бутон,тъй като както писах-нямам пулт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 17:12 Заглавие: |
|
|
Press STANDBY on handset, then switch off TV at mains.
Press and hold STANDBY while powering on. Release when locking menu appears.
With MAIN MENU highlighted, use +/- to select on/off.
Press TUNE (Yellow) to advance to TIMER MENU line.
Use +/- to select ON/OFF.
Press TUNE (Yellow) to advance to max vol line.
Use +/- to adjust max vol level required.
Press TV on handset to save and exit.
==================
Вариант 2
i - yellow - prog
======= Виж това дали няма да ти свърши работа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
синия бутон е тоя дето изкарва телетекста-виж дали имаш такъв на максито,особено ако модела,който си случил е без телетекст-а TX90 обикновено е без текст-
малко трудно ще разбереш кой е иначе съм почти сигурен че ще го имаш
Оригиналния пулт е RCT3004 IR5000 P1672 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 17:58 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | Ако мога да го излъжа с МАКС-ито...
....Какво управлява този бутон,тъй като както писах-нямам пулт. |
Код 1052. Синия бутон си е на мястото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 18:24 Заглавие: |
|
|
| При изключен мрежов ключ(намира се отзад),и след това при включването му,ТВ-ра,винаги остава в дежурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 18:30 Заглавие: |
|
|
Изключваш в Stby от пулта, след това изключваш от ключа. Чакаш да поугасне всичко де свети и след това по процедурата.
-Син бутон държиш и не пускаш
-включване от ключа (продължаваш да дължиш докато тръгне - отнема време)
-като тръгне отпускаш за момент и пак го натискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 19:21 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | | При изключен мрежов ключ(намира се отзад),и след това при включването му,ТВ-ра,винаги остава в дежурен. |
Няма нищо.
Да така си е но ако натиснеш,демек ако набараш кой се пада на пулта синия бутон ще тръгне и ще излезе от стендбая _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|