| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
optron2001 Активен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 59 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 14:58 Заглавие: TV Panasonic модел ТХ-28W1D |
|
|
Здравейте Колеги!
ТВ-то идва при мен с дефектен краен транзистор на ХО-то.След смяна отново пробива.След като проверихме елементите в ХОР. развивка и се оказаха здрави - сменихме ТХО-то с оригинално.Телевизорът заработи и тука се пяви проблема!
Захранването започна да цвърчи и не може да се синхронизира с редовата честота.Всичко в захранването е мерено и на мерки е здраво а STR-а е сменян с нов.
Телевизора с универсално захранване работи нормално.
МОЛЯ Помогнете !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:09 Заглавие: Re: TV Panasonic модел ТХ-28W1D |
|
|
| optron2001 написа: | Здравейте Колеги!
ТВ-то идва при мен с дефектен краен транзистор на ХО-то.След смяна отново пробива.След като проверихме елементите в ХОР. развивка и се оказаха здрави - сменихме ТХО-то с оригинално.Телевизорът заработи и тука се пяви проблема!
Захранването започна да цвърчи и не може да се синхронизира с редовата честота.Всичко в захранването е мерено и на мерки е здраво а STR-а е сменян с нов.
Телевизора с универсално захранване работи нормално.
МОЛЯ Помогнете !!! | Предполагам на старото тхо на ферита е имало навивка от проводник която е свързана с захранването.Ако не си я сложил сложия.Ако си я сложил размени началото и края. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
optron2001 Активен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 59 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 16:39 Заглавие: TV Panasonic модел ТХ-28W1D |
|
|
БЛАГОДАРЯ МНОГО на Колегата VELO за краткия и точен отговор.
Телевизора работи идеално.
Преключвам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 16:58 Заглавие: |
|
|
Този номер го има още и в 20годишните ориони и кроуни. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|