| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 22:02 Заглавие: ELIT |
|
|
| странен дефект вертикална черта в долниа краи на кинескопа. сменени всички електролити около вертикалното както и него но дефекта си остава вертикалното е LA78040. някои да има идея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 22:27 Заглавие: |
|
|
| а двата кондензатора по 100мф до ТХО за захранване на ВО сменили ги |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stelar Нов потребител

Регистриран на: 23 Авг 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 22:33 Заглавие: |
|
|
| Имаш предвид хоризонтална черта.Ако е с двуполярно захранване изводи 2 и 4 провери напреженията.Сигурно едното липсва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 7:28 Заглавие: |
|
|
Проверете си за всеки случай и напреженията които дават стабилизаторите в телевизора/на 12 ,5 и ако има и на 8 волта/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 9:40 Заглавие: |
|
|
| напрежениата на вертикала са нормални както и другите. също така и бина сам сменил с сигурен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 13:04 Заглавие: |
|
|
| с тез керамики голям зор. закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|