| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 10:17 Заглавие: Sony KV-21C5D 6.5 звук |
|
|
Звука е със TDA9870А не мога да изкарам звук на 6.5 нито със приставка звук нито със квазипаралелна моля за сервизен режим или друга идея.Проца е SAA5497PS/234 видео CXA2060BS. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 11:37 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 12:03 Заглавие: |
|
|
| Дима,ако обичаш хвърли го и насам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 12:05 Заглавие: |
|
|
Потегли,това е шаси FE-1 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 12:21 Заглавие: |
|
|
| благодаря Дима,да си жив и здрав |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 14:48 Заглавие: |
|
|
Благодаря dima тв. е готов. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|