| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 19:08 Заглавие: Какъв е процесора ? |
|
|
Здравейте!Телевизора е Philips 20pt 1354/58. Според мен е шаси L9.2E.AA.Апарата не приема команди от дистанционното ,от локалните бутони работи.Приемника е сменен със друг от вида TSOP без ефект.Процесора е SAA5560PS/M2 няма надпис за програма,върху него има лепенка със надпис SAA5542PS/M2/0027 VER 1.1 .Нямам информация какъв трябва да бъде.Благодаря на всички отзовали се!P.S.Може нещо да пропускам. _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stelar Нов потребител

Регистриран на: 23 Авг 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пон Сеп 04, 2006 23:01 Заглавие: |
|
|
| Преди да сменяш процесора провери дали дистанционото работи на друг подобен ТВ.То може да излъчва но не се знае дали кода е правилен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 6:11 Заглавие: |
|
|
Телевизора не действа със неговото дистаннционно и други две универсални. _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 13:45 Заглавие: |
|
|
| смени бина за всеки случаи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|