| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milentv Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2006 Мнения: 51 Местожителство: slavianovo
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 11:12 Заглавие: ПРОБЛЕМ С ИНТЕРВИЗИОН |
|
|
| ПРОБЛЕМА Е ЧЕ НЕМОГА ДА МУ НАМЕРА СХЕМА ИМА ИЗГОРЕЛИ ПИСТИ А И НЯКОИ ОТ ЧАСТИТЕ НЕСЕ РАЗБИРА КВО ПИШЕ....TVто е МОДЕЛ CTV7099MS МОЛЯ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ [email protected] ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 11:22 Заглавие: |
|
|
Ако напишете състава на телевизора и какви надписи има по платката то вероятността да Ви се помогне става по-голяма.Надигнатите писти обикновенно се получават от гръм,так,че дали е целесъобразно да се ремонтира?
Писането с главни букви в Интернет е викане,не виждам причина за такова. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 12:36 Заглавие: |
|
|
Ако наистина е TV8 е нормално явление-пали се съединителя на кадровата и редовата ОС,става дупка на платката,пътеки се надигат-99% от TV8 идват с това заболяване.Сменя се кадровия чип,изгорелите съпротивления,кондензатора на ОС на редовата и телевизора е готов.
Ако е от гръм-забрави Само процесора и синхрото са ти една торба пари. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|