| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 08, 2006 13:18 Заглавие: Проблем със CD от САЩ |
|
|
| Привет. Имам CD, което е купувано от САЩ, но се оказа, че там не ползват четните честоти, поради което и тунера не ги хваща. Cтава въпрос за CD-МП3 Пайнер модел DEH P3700MP. Това поправимо ли е и къде мога да го оправя??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пет Сеп 08, 2006 16:06 Заглавие: |
|
|
-Моето скромно мнение че не е възможно да се промени обхватът, на тези от новите версии RCD особено Пайнер, един подобен го мъчих в продължение на няколко дни но нищо не се получи.
Но нека все пак да чуем и други колеги, аз не съм успял но, може някой колега да е постигнал успех и да е измислил методика!
Успех  _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 08, 2006 20:35 Заглавие: |
|
|
| Спасибо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Сеп 08, 2006 22:13 Заглавие: |
|
|
Пиши за резултати Гост _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 8:49 Заглавие: |
|
|
| blueice написа: | | Пиши за резултати Гост |
езултата тук е че трябва да се смени проца  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 22:25 Заглавие: |
|
|
| Няма резултат приятели. Явно ще си карам така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 10:38 Заглавие: |
|
|
Да поне да беше написал проца какъв ако е PDxxxxA нестава ама PDxxxxB или PDxxxxC става почти на всички модели _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|