| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 13:41 Заглавие: AV вход на TV Кристал. |
|
|
Купихме му един външен тунер понеже нищо не ловеше,а иначе кинескопа си струва,но не щеш ли през скарта се оказа ,че го няма звука.Примирихме се и го подкарахме през ант. вход.Проработи ,но след време тунера на Кристала вече не намира и малкото програми ,които ловеше.И така всичко това беше за да помоля за схема на тази щайга. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 13:46 Заглавие: |
|
|
Най вероятно имаш скъсано писти на местата дето се запоява скарта към платката.Оглегай добре там _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 14:33 Заглавие: |
|
|
Благодаря,ще проверя. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 16:50 Заглавие: |
|
|
Или поогледай внимателно скарт-а на телевизора, кое на къде върви, че имам някакви смътни спомени в това доколко всичко е по стандарт .
Може и да бъркам, но не пречи да му хвърлиш едно око. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 19:50 Заглавие: |
|
|
Сигнала пристига на 5 краче на звуковата платка .Един байпас и работата заспа.Подадох сигнала към 3 крак на TDA120T и проговори,като и без това ще работи само на AV.Най вероятно ,поради повреда в управлението на сигналите по ниска честота TV-то е минал в AV-режим и както и да го превключваш все си е на AV.Човека не пожела пълно въстановяване ,защото това го устройвало. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|