| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 17:33 Заглавие: Сервизно меню на AKAI |
|
|
Колеги как се влиза в сервизното меню на тв AKAI CTG 2109 E.
Процесора е TMP87PS38N.
Нямам никакво инфо за този модел. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 19:51 Заглавие: |
|
|
| Вижте това в пощата дали ще помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 09, 2006 20:34 Заглавие: |
|
|
Утре сутринта ще пробвам и ще пиша.
Благодаря колега! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Сеп 10, 2006 8:52 Заглавие: |
|
|
| Варианта е ВОЛ+ от панела и РЕКАЛ на пулта за дистанционно управление. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|