| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 17:42 Заглавие: BLAUPUNKT Freiburg CR43? |
|
|
| BLAUPUNKT freiburg CR43 с карта.При постажяне на картата изписжа четери черти и нищо повече.Оставих го вклучен повече от три часа и резултат никакъв.Мисля че проца е 68HC05. Клиента казва че си е работел свалил картата и като я сложил не тръгнал.Малко ме съмнява. Или картата не е негова или освен картата трябва да се набере и код и са го объркали.Ако някои има работещ дъмп моля да прати.А ако не е до дъмп и някои знае какъв е проблема моля да сподели.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 17:54 Заглавие: |
|
|
Отвори го и виж как са перата на картата.Ако има подгънато някое -така ще е.Направи и процедурата с обучаването на тази карта-ако не е негова _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 18:22 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | Отвори го и виж как са перата на картата.Ако има подгънато някое -така ще е.Направи и процедурата с обучаването на тази карта-ако не е негова | bai_tishan Благодаря за съвета но това с объчаването на картата не ми е ясно.Ако може да ме светнеш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 8:49 Заглавие: Re: BLAUPUNKT Freiburg CR43? |
|
|
| velo написа: | | BLAUPUNKT freiburg CR43 с карта.При постажяне на картата изписжа четери черти и нищо повече.Оставих го вклучен повече от три часа и резултат никакъв.Мисля че проца е 68HC05. Клиента казва че си е работел свалил картата и като я сложил не тръгнал.Малко ме съмнява. Или картата не е негова или освен картата трябва да се набере и код и са го объркали.Ако някои има работещ дъмп моля да прати.А ако не е до дъмп и някои знае какъв е проблема моля да сподели.Благодаря предварително. | Задържам 1 и FM и изписва 0000. Но не мога да набирам нищо.Как става въвеждането?Много ме съмнява че трябва да сложа нов дъмп. ако някои има моля да прати  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 8:52 Заглавие: Re: BLAUPUNKT Freiburg CR43? |
|
|
| velo написа: | | velo написа: | | BLAUPUNKT freiburg CR43 с карта.При постажяне на картата изписжа четери черти и нищо повече.Оставих го вклучен повече от три часа и резултат никакъв.Мисля че проца е 68HC05. Клиента казва че си е работел свалил картата и като я сложил не тръгнал.Малко ме съмнява. Или картата не е негова или освен картата трябва да се набере и код и са го объркали.Ако някои има работещ дъмп моля да прати.А ако не е до дъмп и някои знае какъв е проблема моля да сподели.Благодаря предварително. | Задържам 1 и FM и изписва 0000. Но не мога да набирам нищо.Как става въвеждането?Много ме съмнява че трябва да сложа нов дъмп. ако някои има моля да прати  |
Трябва след като ти излизат 0000 да въведеш масър кода и да стане-смята се с калкулатор.Виж в пощата за дъмп _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Последната промяна е направена от bai_tishan на Вто Сеп 12, 2006 8:57; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 8:57 Заглавие: Re: BLAUPUNKT Freiburg CR43? |
|
|
| bai_tishan написа: | | velo написа: | | velo написа: | | BLAUPUNKT freiburg CR43 с карта.При постажяне на картата изписжа четери черти и нищо повече.Оставих го вклучен повече от три часа и резултат никакъв.Мисля че проца е 68HC05. Клиента казва че си е работел свалил картата и като я сложил не тръгнал.Малко ме съмнява. Или картата не е негова или освен картата трябва да се набере и код и са го объркали.Ако някои има работещ дъмп моля да прати.А ако не е до дъмп и някои знае какъв е проблема моля да сподели.Благодаря предварително. | Задържам 1 и FM и изписва 0000. Но не мога да набирам нищо.Как става въвеждането?Много ме съмнява че трябва да сложа нов дъмп. ако някои има моля да прати  |
Трябва след като ти излизат 0000 да въведеш масър кода и да стане-смята се с калкулатор | Работата е там че не мога да ваведа нищо.Натискам бутоните с цифри и с бутоните за радиото пробвах а нулите не помръдват.Самите бутони работят.Ии аз нещо пропускам или съм карък |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|