| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Нед Сеп 10, 2006 8:31 Заглавие: philips 28PT7302/12-ДУ? |
|
|
| какво е ДУ за този модел?не мога да влезна в сайта на PILOT |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Сеп 10, 2006 9:31 Заглавие: |
|
|
| Би трябвало да стане P3046 (FRC2083). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Нед Сеп 10, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
| Благодаря.Утре ще ги пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 22:49 Заглавие: |
|
|
пилот 4052 _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 19:45 Заглавие: |
|
|
| Р 4052 пасва точно.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 21:19 Заглавие: |
|
|
| vili написа: | | Р 4052 пасва точно.Благодаря. |
А другия пробва ли го, защото разликите м/у двата не са в ТВ частта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 21:50 Заглавие: |
|
|
| P 3046,FRC 2083 ги нямат в момента в наличност,затова не съм ги пробвал.Пробвах доста други модели,но понеже Тв-то е с доста екстри-PIP,Scan,Photo fin,Strobe....засега само Р4052 ги покрива изцяло.Надявам се до петък да ми ги доставят и да пробвам-естествено ако клиента не си го вземе дотогава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|