| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Веско Хаджийски Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 205 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 18:14 Заглавие: Запитване за тунер ? |
|
|
след мълния тунера приема метровия обхват със "снеговалеж", а дециметровия е с едва забележим прием.
телевизора е PROLUX 14 PRTI 01.
Шаси РТ 90 _________________ Веско Хаджийски
в скайпа veskotv |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 18:28 Заглавие: |
|
|
| Ами сменявай тунера Ако АРУ е наред |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 20:24 Заглавие: |
|
|
| Пиши поне какъв е! Ако имаме втора употреба - да ти помогнем! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|