 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Alex01 Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 104 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 8:16 Заглавие: Схема за LG Flatron ez T710B |
|
|
Здравейте,търся схема за монитор LG Flatron ez T710B
prod code:T710BJ-Aleue
mod.no:T17JC-O
FCC ID:BEJT17JC
chassis:CA-131
Проблемът е,че по време на работа монитора си сменя яркостта в малки граници(сам),независимо дали е топъл или студен.Пробвах на по-малко опресняване,по-малка резолюция,смених видео карта,друг комп. ...но ефекта е същия.
Ако някой има идея или схема ще съм му много благодарен.
Благодаря
пс.LG773NK е със същото шаси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 14:39 Заглавие: |
|
|
Ако е към по светла картина може да е захр. напрежение към RGB,ако е към по тъмна може да е отоплението.Инфото е малко така,че
Забравих линка,но е нужна регистрация http://archive.espec.ws/section45/file6130.html |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Alex01 Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 104 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 15:47 Заглавие: |
|
|
Благодаря за линка
Пропуснах да напиша,че смяната(по-светъл) става за 1-2 секунди през различен интервал от време |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|