| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 21:34 Заглавие: PHILIPS 14PT1563/11-дистанционно |
|
|
| Колеги,намерих няколко модела дистанционни но от нито едно не мога да вляза в настроиките и запаметяването на програмите.Всички други функции ги има. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 21:40 Заглавие: |
|
|
То има и Hotel режим
Да беше написал с какви си пробвал поне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 22:05 Заглавие: |
|
|
шаси L6.1 май беше с два бутона едновремено за настройки на програми от ду. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 14:18 Заглавие: emko |
|
|
| Пулта които търсех е RC8205.С него менюто за настроиките излезе - с два бутона които се натискат едновременно.Закривам темата.Все пак благодаря на тези които писаха! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|