 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ogankiller Нов потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2006 Мнения: 30 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Нед Сеп 17, 2006 17:30 Заглавие: продавам разни ... |
|
|
продавам разни платки от стари телевизори , касетофони копмове и др.
прдавам една видеокарта 32 мб с вентилатор - 10лв
продавам малък ъглошлаиф чисто нов не използван с кутия 15лв
продавам диск за циркуляр- 6лв
продавам старо CD устроиство -6лв
продавам зарядно за моторола С115,С155,С355 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Сеп 17, 2006 18:17 Заглавие: |
|
|
| да беше написал и в кой град се продават тези неща.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogankiller Нов потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2006 Мнения: 30 Местожителство: Търговище
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|