| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 8:08 Заглавие: JVC AV-14F4TEE |
|
|
Колеги, търся схема за този телевизор шасито не ми е познато.За пръв път виждам такова JVC.Дефектирало е захранването.Един елемент играещ ролята на STR се е пръснал и не мога да разбера какъв е номенклатурния номер.Телевизорът е изпълнен с следните елементи:
Проц MN1873287JA1 Видео проц NN5198K Телетекс SDA5254-2B003 . Под ТХО на платката има надпис CKF1349-EH2-1 Но не знам дали това е номер на шаси.Ако някои поне знае какъв е елемента които се е пръснал пак ще ми е от голяма полза.Благодаря предварително и Желая на всички лек и доходен ден  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 9:09 Заглавие: |
|
|
Пратих в пощата част от схемата, на захранването. Не е точно за този модел, но мисля че е почти същото. Огледай внимателно. Ако трябва ще пратя и другите части. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 9:10 Заглавие: |
|
|
Шасито е - CG.
Пращам ти схемата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 9:24 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Пратих в пощата част от схемата, на захранването. Не е точно за този модел, но мисля че е почти същото. Огледай внимателно. Ако трябва ще пратя и другите части. | Благодаря Дима и аз мисля
че е това.Ще видя пощата и от makom като престигне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 9:30 Заглавие: |
|
|
| makom написа: | Шасито е - CG.
Пращам ти схемата. |
CG e относително. Мисля че не отговаря точно. Щасито се води CSG - 1252A.
Аз му пратих схема с STRG6653 CSG-1218A
А има шаси CG с STR-W5753A.
Затова писах да прегледа добре. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 17:24 Заглавие: |
|
|
| А да имате с STR F6707 схема само на захранването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 17:26 Заглавие: |
|
|
Ама пак ли се води шаси CG. Напиши модела за ориентация _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 7:02 Заглавие: |
|
|
| Под ТХО надписа е CKF 1491 CH 1-1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 7:07 Заглавие: |
|
|
| fonev_tv написа: | | Под ТХО надписа е CKF 1491 CH 1-1 |
Ама кой модел телевизор е? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 7:33 Заглавие: |
|
|
| JVC AV 212S |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|