| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 10:14 Заглавие: Дистанционно за TV Teletech CTV-2140 T ? |
|
|
| Колеги, помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 10:34 Заглавие: |
|
|
Я да те сгълча малко аз Както го написа нищо на разбирам Искаш да ти пратим дистанционно или питаш какъв модел е дистанционното на този телевизор.Кое от двете ?  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 16:12 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Я да те сгълча малко аз Както го написа нищо на разбирам Искаш да ти пратим дистанционно или питаш какъв модел е дистанционното на този телевизор.Кое от двете ?  |
коцев, приемам критиката. Искам да зная с какво дистанционно би трябвало да работи този телевизор - Teletech CTV2140 T и откъде мога да го купя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 16:19 Заглавие: |
|
|
| Стенли поне напиши състава на апарата Телетеча го има Vestel шаси и няколко китаиски шасита Аапарата при теб лие зада го погледнеш TeletechCTV2140T proc LC863324A pam 24C04 jang.LA76810 това съм записал във текстовия фаил на бина Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 17:41 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Стенли поне напиши състава на апарата. Телетеча го има Vestel шаси и няколко китаиски шасита. Апарата при теб ли е за да го погледнеш Teletech CTV2140T proc LC863324A pam 24C04 jang.LA76810 това съм записал във текстовия фаил на бина. Успех |
Точно с това шаси е, с процесор LC86... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 1:34 Заглавие: |
|
|
| Колеги, моля поне да ми изпратите снимка на това дистанционно, ако някой от вас има такъв телевизор за ремонт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 6:39 Заглавие: |
|
|
| Ако още го търсиш,днес по-късно ще ти го изпратя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 10:12 Заглавие: |
|
|
| Това е ДУ на Teletech CTV2140 tx pr-r LC863324A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 13:50 Заглавие: |
|
|
| Вземи едно универсално INTER! Аз така си реших проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 14:01 Заглавие: |
|
|
| FRC6401, P4237 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|