 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ТониС Гост
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 13:44 Заглавие: VHS-C видеокамера Панасоник набира лентата |
|
|
| От известно време ми набира лентата където е водещото колело мотора си работи нормално, смених ремък пак същото, получава се на всички касети вече съсипах 3 броя. разглобих и наблюдавам при бързо пренавиване няма проблем при плей или заснимане работи малко и лентата се набира след притискащия вал, демек спира водещото колело, разглобих водещото зъбно колело, то е с магнитен съединител, но магнита все пак има известна сила. Няма изронени зъби никъде, лошото е че при поставена касета не виждам къде точно спира въртенето, дайте идея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 18:08 Заглавие: |
|
|
Пусни го без касета като закриеш датчика по средата да го излъжеш че,има касета. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ТониС Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 22, 2006 10:48 Заглавие: |
|
|
| Какво представлява този датчик, че не го виждам къде е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|