| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 16:42 Заглавие: ORION COLOR5530ST |
|
|
Колеги донесоха ми този тв но за съжаление някои си е правил опити да си го ремонтира сам.Захранването е на отделен блок и е изпулнено с
STR54041. Понеже тоз които си е играл е сменял STR54041 и не знам дали не е бил с буква А .В момента като включа телевизора захранването държи около 25в там кадето трябва да са 115в.Това е и при стендбаи и при запуск.Стендбаи е изпълнен с дежурно захранване и през оптрон трябва да се запусне работното захранване тоест това с STR54041.Оптронът го смених сложих и друг стр но ефекта е същия.При стендбаи от към страна HOT на оптрона имам 18в при запуск става 0 волта
Ако някои знае какъв то4но STR трябва да е там моля да помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 17:30 Заглавие: |
|
|
| Пращам ти схема.Виж дали ще помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 8:22 Заглавие: |
|
|
| makom написа: | | Пращам ти схема.Виж дали ще помогне. | Благодаря за схемата колега makom.Надявам се да преборя тая антика  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 17:05 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | makom написа: | | Пращам ти схема.Виж дали ще помогне. | Благодаря за схемата колега makom.Надявам се да преборя тая антика  | По схемата не мога да разбера номера на СТР но възможно ли е да е 59041? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|