| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 13:04 Заглавие: Samsung SVX301 STK5333 |
|
|
Влиза напрежение в STK5333 колкото е оказано в схемата - на изходите и нищо!!. Проверил съм всички останали елементи само едно изгор. съпрот. Подмених и STK5333 пак нищо. Толкова просто захранване а ме направи . Някой да се е мъчил с нещо подобно???Проверил съм трафа и греца. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 13:36 Заглавие: |
|
|
| мери ли резисторите за прекъснали или повишена стойност? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 13:54 Заглавие: re |
|
|
| прекъснал, но го смених преди интегралата 680 Ом |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 14:20 Заглавие: |
|
|
| Мери ако има високоомни резистори,но ги мери като откачаш единия край |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 15:04 Заглавие: re |
|
|
Най-голямото беше 10к. Всичките съм ги разпоявал и мерил, също и електролитите. На платката да има 30 елемента всичките съм ги свлял и мерил. Има и един KSR1008 транзистор с вграден резистор в базата 47к него го смених защото не може да се измери  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Пет Сеп 22, 2006 12:15 Заглавие: re |
|
|
| Нищо не ми остава освен да смятам,че STK5333 е дефектна. Видеото така и не тръгна. Закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|