| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 10:51 Заглавие: GOLDSTAR MC-46 chasiss образа е негативен без синхронизация |
|
|
ТВ е от гръм сменил съм тунер и ТА8690
Търся схема или съвет!
На AV образа е нормален. _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:03 Заглавие: |
|
|
Това шаси нямаше ли едно малко вертикално чипче което превключваше видеосигнала ? Когато дефектира се получаваше подобен проблем _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
има сменил съм го -ТВ беше от гръм и са сменени почти всички схеми
Схема на това шаси дали сте се намери:
синхронизациата е TA8690AN
TA8750,LA7222 _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:36 Заглавие: |
|
|
Погледни след малко това в пощата ще свърши ли работа _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 12:02 Заглавие: |
|
|
не идва? _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 12:24 Заглавие: |
|
|
май съм я изпратил на другиа адрес Сега ще я пусна на ABV-to _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:17 Заглавие: |
|
|
благодаря ти изглежда подобно _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|