| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 12:46 Заглавие: DVD NEO |
|
|
| проблема ми е в захранването един кондензатор се е откаснал и немога да разбера какав е тои. изпалнението е с интеграла UC3842 а кондензатора е между 2-ро каче и 4-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:04 Заглавие: |
|
|
Ако кажеш и кой модел е (че Ванга се спомина) може и да разберем каква стойност е кондезатора. Иначе по принцип не би трябвало да има кондезатор между 2 и 4 крак. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:10 Заглавие: |
|
|
| модела е HT335 и интегралката е на една плака като хибрид |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:11 Заглавие: |
|
|
Така кажи, дефекта се знае. 4.7нф. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:14 Заглавие: |
|
|
| хиляди благодарности |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|