| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 12:49 Заглавие: тв JVC-AV29LS-схема |
|
|
Колеги моля ако някй има схема за този телевизор да ми я изпрати.има проблем с вертикалната развивка-изпълнена е с LA78041
прави черта в долния край на екрана и е много странно испълнението
-една схема би ми помогнала доста.Благодаря предварително.
Върху процесора е залепен радиатор и не мога да го видя какъв е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 13:24 Заглавие: Re: тв JVC-AV29LS-схема |
|
|
| ivan76 написа: | Колеги моля ако някй има схема за този телевизор да ми я изпрати.има проблем с вертикалната развивка-изпълнена е с LA78041
прави черта в долния край на екрана и е много странно испълнението
-една схема би ми помогнала доста.Благодаря предварително.
Върху процесора е залепен радиатор и не мога да го видя какъв е. |
Би ли написал целия модел на телевизора? AV-29LS.....
И аз като mitachi ще апелирам за по-подробно описване на търсените от вас схеми, защото има точно 7 различни модификации на 29LS. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 13:35 Заглавие: |
|
|
колега написал съм целия модел
и мен ме озадачава но това е пълния модел-телевизора не е от масово разпространените.освен на капака-до ТХО има лепенка AV29LS-2. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 13:52 Заглавие: |
|
|
| Пратих ти схема! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 14:09 Заглавие: |
|
|
| много ти благодаря колега.лека работа!закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 14:39 Заглавие: |
|
|
| имаше увеличена стойност на R в захранването--8V на на процесора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 19:45 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | колега написал съм целия модел
и мен ме озадачава но това е пълния модел-телевизора не е от масово разпространените.освен на капака-до ТХО има лепенка AV29LS-2. |
Това вече е друга бира. Виж колко разновидности има на 29LS:
AV-29LS2 52062 2002
AV-29LS2/N 52062B 2003
AV-29LS24 YA105 2004
AV-29LS24 YA105D 2005
AV-29LS24/N YA105D 2005
AV-29LS24/N YA105C 2004
AV-29LS24/VSK YA105B 2004 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|