| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 17:26 Заглавие: Код за BMWBAVARIA C BUSINESS RDS KE-92 |
|
|
| Проца е PIONEER PD4299, прома е P2100R. След като сваля дъмпа с кой калкулатор да сметна кода или по какъв алгоритъм може да се сметне на ръка? Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 17:38 Заглавие: |
|
|
Прати ми бина -ще ти го кажа.Този пром не се чете с какво да е.С каво мислиш да го четеш _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 17:48 Заглавие: |
|
|
Смятам да пробвам със SeeProg. При неуспех ще пробвам и с Оринж 2.
Благодаря за предложението, но ще се помъча самостоятелно. Имам няколко дъмпа с кодове и ще си поблъскам главата. Иначе зная, че тази памет е ROM и не може да се пише. Благодаря още веднъж. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 22:56 Заглавие: |
|
|
имаш поща _________________ Skype user: motiff
Никола Иванов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Окт 20, 2006 16:28 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за съдействието! Проблемът е решен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|