| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 18:09 Заглавие: Помощ!!! положението е напечено :о |
|
|
Става дума за телевизор Sony Trinitron - KV - 21T1R
SAA5291P
MC44002P
MC44140P
STR S5706
TDA9806
24C02
По i2с A0 24C02
88 Проц
трябва ми схема
Дефекта е - тъмен екран занижена яркост , свит по хоризонтала около 30% , всички напрежения са точни , ускоряващото не се регулира
смених ТХО (45лв.) но няма ефект
Някои знае ли нещо
за схемата e-mail - [email protected]
благодаря ви предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 18:24 Заглавие: |
|
|
| Шасито е ВЕ4А след малко ше ти го пратя.Схемата е в пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 18:29 Заглавие: |
|
|
| Смени паметта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 18:33 Заглавие: |
|
|
| Виж си отклонителната система |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 20:58 Заглавие: |
|
|
| аз залагам на кинескоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 21:00 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | аз залагам на кинескоп | И аз. Иска схема а никакъв интерес явно не е на зор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 13:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря за схемата ама още немога да открия дефекта
някой ако може да даде акъл
паметта е сменена , ТХО-то също , кинескопа е проверен ,
съмнения за видеопроцесор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 13:49 Заглавие: |
|
|
| Screenа като увеличиш пак ли няма яркост?Провери rv702 можеш да смениш и С707. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 16:34 Заглавие: |
|
|
old4 ще проверя
съмнява ме прекъсната връзка между видео процесора и основния процесор
търся в момента |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|