| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 21:52 Заглавие: Samsung? |
|
|
| Можете ли са ми кажете как да влезна с сервизен режим на ТВ Samsung CK3339T с шаси АА41-10657А (за шасито несъм сигурен че е така) благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 23:09 Заглавие: |
|
|
Здравейте!Според моята информация шасито трябва да е SCT11D.
А сервизът - (STAND BY) (P.STD ) (HELP-?) (SLEEP) (POWER) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Пет Окт 20, 2006 22:36 Заглавие: |
|
|
мерси много  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Съб Окт 21, 2006 21:30 Заглавие: |
|
|
| можели да ми обясните малко по подробно че немога да разбера някои работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|