| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Lizard Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 178
|
Пуснато на: Пет Окт 20, 2006 15:36 Заглавие: Продавам Nokia 6100 с проблем |
|
|
| Продавам Nokia 6100 с проблем - някъде се е изгубила връзката между бутона за включване и платката и не иска да запали, ако някой го иска за части да пише на mail-a или 0883335858. Всичко друго по него е здраво... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пет Окт 20, 2006 22:23 Заглавие: |
|
|
Здраво,друг път..
А като му включиш зарядното реагира ли изобщо? или и това е от бутона...
За боклука мой човек _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Lizard Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 178
|
Пуснато на: Съб Окт 21, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
| Разбирам пост-а ти с цел заяждане. Не нокиа-та не реагира като се включи зарядно, защото някоя пътечка по платката е прекъснала. Това го казвам на всеки, който се заинтересува от обявата ми, за да знае че не може да се оправи или и да може няма да е оправдано. Продавам я с цел ползване на части - дисплей, батерия, панел (въпреки че е одраскан), процесор и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ Niko Активен потребител


Регистриран на: 09 Окт 2006 Мнения: 90
|
Пуснато на: Съб Окт 21, 2006 17:57 Заглавие: |
|
|
Мойта Нокия 6260 имаше същия проблем копчето за пускане нещо беше се развалило и даже на зарядното не реагираше та в един оказион за 10лв. ми го смениха само че чаках 1 седмица докато му намерят ново  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dreadx Опитен потребител

Регистриран на: 27 Мар 2005 Мнения: 413 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 22, 2006 18:20 Заглавие: |
|
|
| Вземи неговата и дай още 10 лв. пък я пуснете за продажба после работеща nokia-та. ;) Колегата не се заяжда, но сигурно се дразни при мисълта как някой може да си купи (не само телефон) при заблудата че само едно копче трябва да му се смени, а телефона да се окаже пълен труп. И нищо общо нямат двете неща - зарядното и копчето, освен ако реагира на зарядно, само тогава може да се каже, че най-вероятно дефекта е във и около копчето. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Lizard Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 178
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 15:07 Заглавие: |
|
|
| 20лв, може да се ползва само за части! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|