| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dalgia Опитен потребител

Регистриран на: 17 Дек 2004 Мнения: 183 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 7:24 Заглавие: Гръмнало TDA с дупка. |
|
|
Имам гръмнал чип за вертикална развивка.Останали са само буквите
TDA3..3.На .. е дупка.Телевизора е незнаен.Етикета е отлепен а от пред няма фирма.Некой може ли да помогне какъв е чипа.Мерси предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 7:30 Заглавие: |
|
|
Избери си
Все пак би могъл да кажеш какви са другите около него (поне). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 7:33 Заглавие: |
|
|
| дай те инфо за другите чипове,колко изводен е чипа,къде е захранването,масата,корпуса.не е ли ТДА3653 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 8:43 Заглавие: Re: Гръмнало TDA с дупка. |
|
|
Кво ли щеше да е ако беше писал поне модела и марката на телевизора
Вероятно TDA3653 е _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 14:37 Заглавие: |
|
|
Божилов, четеш през редовете | Цитат: | | Етикета е отлепен а от пред няма фирма.Некой може ли да помогне какъв е чипа.Мерси предварително. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 19:57 Заглавие: |
|
|
tda3653 залагам  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 20:09 Заглавие: |
|
|
Много мързелив народ се навъди...Да беше погледнал на платката кое-как-е,да беше казал поне корпуса на схемата...ама нейсе _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivo1 Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2005 Мнения: 242 Местожителство: В. Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 14:25 Заглавие: |
|
|
| Може би ако разгледаш към кои крачета отива захранване, кое/и крачета са изхода, ще е по-лесно за откриване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|