 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petio_elek Нов потребител

Регистриран на: 23 Апр 2006 Мнения: 45 Местожителство: HASKOVO
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 17:41 Заглавие: PANASONIC-SA-HE9 |
|
|
| Здравеите.Трябва ми схема за ресиъвър панасоник.Проблема е такав че като ми го донесоха исписва "претоварване",краиното му стапало представлява 2 интеграла-RSN310R37 и RSN313H25.като махнах 310r37 "претоварване" исчезна от дисплея.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 17:53 Заглавие: |
|
|
за какво ти е схема-мериш напреженията -ако са в норма нова схема за 48,00 лв и си в джаза _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
| ако собственика реши да продава Рисивъра моля ЛС за цена ще се разберем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|