 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
chwr Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 20:40 Заглавие: |
|
|
| Поразгледай във форумите modelistika.com и airgroup2000.com( в раздел действащи модели). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gogo55 Активен потребител

Регистриран на: 22 Окт 2006 Мнения: 54
|
Пуснато на: Нед Окт 22, 2006 3:48 Заглавие: |
|
|
ха колко бил малък света ,чвор,арагорн що не казвате за този форум _________________ www.gogo55.narod.ru |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chwor Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2004 Мнения: 28
|
Пуснато на: Нед Окт 22, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
Откъде да зная, че не го знаеш. Пък и тук едва ли някой би ти помогнал за AVR-ite( когато не се оправяше де ).
chwor или chwr(когато ме мързи да се логна) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Aragorn Нов потребител

Регистриран на: 12 Окт 2006 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 14:25 Заглавие: |
|
|
| Тъй тъй... и аз мислех, че го знаеш... Не само това, ми мислех и че си питал тук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|