| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:03 Заглавие: DVD e:max AS202 |
|
|
ZR36862PQCG-B;M1216161A-LPS1P1EX;EN29LV800A
Завърта диска-изписва LOAD;лазера чете;премества главата на 3 пъти;лазера-спира;диска се върти още 3 секунди;изписва-bad disc и спира;на дисплея на ДВД пише -ERROR
Благодаря предварително! _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:27 Заглавие: Re: DVD e:max AS202 |
|
|
| radoslavn написа: | ZR36862PQCG-B;M1216161A-LPS1P1EX;EN29LV800A
Завърта диска-изписва LOAD;лазера чете;премества главата на 3 пъти;лазера-спира;диска се върти още 3 секунди;изписва-bad disc и спира;на дисплея на ДВД пише -ERROR
Благодаря предварително! | а сд чете ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
С DVD,CD,оригинални, от компютър се държи по този начин _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:37 Заглавие: |
|
|
| а успява ли диска да вдигне прилична скорост? как ти се струва? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:42 Заглавие: |
|
|
Скороста е нормална!ДВД е като ново-няма прах-не е работело.
Напреженията са точни и не мърдат _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 14:46 Заглавие: |
|
|
| radoslavn написа: | Скороста е нормална!ДВД е като ново-няма прах-не е работело.
Напреженията са точни и не мърдат | това не му пречи да е заминал шпиндела! започни от него! пасни го с спрей и мисла че ще тръгне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Чет Ное 02, 2006 13:35 Заглавие: |
|
|
ДВД е за 2 регион!Не е работело в БГ!Може ли да стане мултирегионално? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Ное 02, 2006 14:21 Заглавие: |
|
|
BG също е 2 регион!
Ако подозрението ти е свързано със съобщението което дава, то това не би трябвало да е причината, а и когато става дума за регионална несъвместимост - съобщението (грешката) е в явен вид. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Ное 02, 2006 22:29 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | BG също е 2 регион!
Ако подозрението ти е свързано със съобщението което дава, то това не би трябвало да е причината, а и когато става дума за регионална несъвместимост - съобщението (грешката) е в явен вид. |
Дори и да е за регион -трябва да чете аудио СД.Проблема е хардуерен по вероятно  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|