 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 7:47 Заглавие: авто касетофончеBP CLEVELAND DJ |
|
|
Проблема му е ,че на радио се чува едно пиукане през 5 сек.На касетовон си работи.На други съм срещал при ARI да прави така но на тоя си го прави винаги. Проц. 7282B2Q6A/CTK , S/N BP7530V2369538, 24C026. Ако на някой му се намира памет нека от това да започна  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 10:29 Заглавие: |
|
|
Ако е присадено от друг автомобил прави така. По модерните касетофони комуникират по шината с бордовия компютър и обменят информация за фабрични кодове и др. Имал съм подобен случай с Clarion от Citroen и работата се оправи като по специална процедура се преинициализаира бордовия компютър за да разпознава касетофона като "свой". Успех. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|