 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 21:23 Заглавие: |
|
|
| Bobcho написа: | | Значи този този кабел белия с черната ивица като го дадеш на маса трябва да ти светне лампата |
Е хубаво де не трябва ли този кабел да си ми е маса без да го давам аз към шасито. Имам предвид по подразбиране не е ли маса тоя кабел,защото ако аз го дам към шасито то зумера ще свири постоянно.а и друго нещо да ви кажа, като си допра където и да е другаде на маса схемата си работи.Ей много ма е яд мислех че ще мога да се справя за един ден със всичките работи ама както и да е... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 21:33 Заглавие: |
|
|
Абе kkkcorpse ти четеш ли какво ти се пише  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 21:45 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | Абе kkkcorpse ти четеш ли какво ти се пише  |
Ок Ок разбрах утре ще отида да го правя та да улегнат малко нещата.Айде мерси!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|