 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 8:34 Заглавие: |
|
|
С този софт не става но става с много други, например ICProg или PonyProg. 24RF08 е стандартна серийна I2C EEPROM памет, така че ако не я намериш в списъка можеш да избириш 24C08 или каква да е 24XX08. Естествено ще трябва да я свържеш правилно, тъй като изводите и не съвпадат с тези на 24C08. В крайна сметка ако не те кефи JDM програматора, направи си SiProg. Той е достатъчно добър. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Онзи Гост
|
Пуснато на: Пет Ное 03, 2006 21:50 Заглавие: |
|
|
24RF08 не е съвсем стандартана серийна памет, на друг слейв адрес е, в нея има RFID и не се чете като 24ХХ08.
Чети документация бре.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
7niki7 Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 15:13 Заглавие: |
|
|
За всички, които искат да пишат и четат AT24RF08
| Код: | http://monitor.espec.ws/section5/topic58035.html
http://monitor.espec.ws/download.php?id=13123
ed2k://|file|24rf08c-tools_141.zip|764157|52440F4DD02CF9CB8109CFCFE2CD6171|h=UFYHZS7SZID3USLNDSHBYKYRTLSWZMV7|/
|
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Чет Яну 11, 2007 1:33 Заглавие: |
|
|
утре ще пробвам дано да проработи _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|