| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Нед Ное 05, 2006 20:56 Заглавие: |
|
|
Тези дни съм малко ангаже, така че ще сваля схемата и ще я постна... а колкото до пистите първо горят до този траф и след като ги възтановя се пукат в началото на схемата , където се подава 220 _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Ное 06, 2006 7:30 Заглавие: |
|
|
Може просто да не са оразмерени за тока който трябва нормално да протича през тях. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Palev Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2006 Мнения: 88 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Ное 06, 2006 8:42 Заглавие: |
|
|
55 Вата -трябва да са натриеви лампи с ниско налягане
по-скоро са български/производство на софийска фирма/Лампата тябва да е като пура със байонетен цокъл.Иначе светят с много гаден жълт цвят.Разгарят се за около 15 минути Аспаруховия мост във Варна беше стакива лампи.Иначе не са издръжливи като натриевите с високо налягане-абе гадни са |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Цеков Активен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2006 Мнения: 64
|
Пуснато на: Нед Ное 12, 2006 18:42 Заглавие: |
|
|
Ако платката е едностранна, е възможно да е с тънко медно покритие
Тогава проводимостта се влошава и пистите "пукат"
По-лесно би се повредил диод , отколкото нормална писта
Може да се калайдисат пистите - това ще подобри проводимостта им |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|