| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 12:15 Заглавие: Дъмп за KV21R1D? |
|
|
Не знам кое шаси е,и нещо не го откривам
Моля ако някой има да сподели читав дъмп
Благодаря _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 12:42 Заглавие: |
|
|
Заповядайте,но телевизора трябва да тръгва и с празна. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 13:05 Заглавие: |
|
|
Благодаря,колега!Наистина може и да не е от паметта,но искам отнякъде да почна
Има OSD и телетекст,но няма образ.Излиза също ZOOM2 и не може да се махне. _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 13:23 Заглавие: |
|
|
Шасито ти е ВЕ-5 _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 19:45 Заглавие: |
|
|
| Да обобщим-какъв по точно е проблема на апарата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 20:52 Заглавие: |
|
|
Звук има.Има и OSD и телетекст,но няма образ.Заедно с номера на канала има и надпис ZOOM 2,и си личи,че има изкривявания на растера тип "Възглавница".Търси,намира,и запаметява програми.Пушките са запушени-високо ниво.Всъщност телевизора не е при мен,помагам на колега,който няма дъмп и достъп до Интернет.Ще му занеса сервизното,и дъмповете които ми изпрати dima.Благодаря му много още веднъж.Надявам се да отсеем поне вероятност за проблем с паметта.
Някой срещал ли е такъв проблем? _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|