 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emil_vr Нов потребител

Регистриран на: 10 Фев 2006 Мнения: 34 Местожителство: vratsa
|
Пуснато на: Пон Ное 20, 2006 20:28 Заглавие: |
|
|
Tи... М. ....... уби мечтите ни да си направим тоя волтмер , както мълния убива скъп компютър ! , и както 380в изгаря хладилник М/у нас казано съм толкоз некадърен с компютъра ,че от линка дето си го дал не мога да открия въпросния волтмер. Даи по директен линк моля те , и мерси за саита . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Ное 20, 2006 20:44 Заглавие: |
|
|
| emil_vr написа: | | ... от линка дето си го дал не мога да открия въпросния волтмер. Даи по директен линк моля те , и мерси за саита . |
Нямат сайт.
Т.е. имат но е кух www.nnelectronic.com
Има e-mail и телефони.
Въпросния цифров волт-амперметър се предлага в http://eshop.bg/ но няма наличности (поне от сайта), а също така и в Електронинвест, но май и те нямат в наличност. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 2:04 Заглавие: |
|
|
това си го поръчах безплатно от ti.com , галванично изолиран дц-дц преобразувател _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|