| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 29, 2006 20:01 Заглавие: Проблем с Нео 2166 |
|
|
| Колеги,нещо не мога да излезна на глава с това Нео 2166ТХ,проц-SDA555XFL,видео STV2248C,на шасито пише 090 2166 AXT01/00.Тв беше с дефектирала ТДА4605+РС817+двата транз.и 1N4148 след оПтрона.След смяната и 3-те напрежения във вторичната играят.Какво ли не сменях и като е казало не та не.Приемам всякакви идеи и мнения,схемата също ще ми е от полза.С друго захранване апарата работи.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Ное 29, 2006 21:28 Заглавие: |
|
|
Премери си резисторите покрай оптрона откъде вторичната страна.Оптрон слагаш оригинален,такъв къвто е бил нали? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milentv Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2006 Мнения: 51 Местожителство: slavianovo
|
Пуснато на: Сря Ное 29, 2006 21:29 Заглавие: |
|
|
| ами аз имах същия проблем бих казал че смених всички елементи по импулсното но не успях да го отремонтирам и просто го оставих със турското и толкова дано да го оправиш и пиши от кво е аре |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 29, 2006 21:49 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Премери си резисторите покрай оптрона откъде вторичната страна.Оптрон слагаш оригинален,такъв къвто е бил нали? |
Същия.R-овете ги мерих,ценера го смених.Пробвах други схема,транзистор,оптрон и ефект нулев. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 8:56 Заглавие: |
|
|
Схемата е в пощата Ви,дано Ви е от полза. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 10:51 Заглавие: |
|
|
Провери всички резистори около 4605-та _________________ Едно е да искаш,друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пет Дек 01, 2006 19:31 Заглавие: Re: Проблем с Нео 2166 |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги,нещо не мога да излезна на глава с това Нео 2166ТХ,проц-SDA555XFL,видео STV2248C,на шасито пише 090 2166 AXT01/00.Тв беше с дефектирала ТДА4605+РС817+двата транз.и 1N4148 след оПтрона.След смяната и 3-те напрежения във вторичната играят.Какво ли не сменях и като е казало не та не.Приемам всякакви идеи и мнения,схемата също ще ми е от полза.С друго захранване апарата работи.Благодаря предварително. | 4605-2 или 4605-3? Ако не си обърнал внимание и не си сложил какъвто шим трябва може доста да си мериш:) А из между тия интегралчета има и доста ментета  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 01, 2006 19:40 Заглавие: |
|
|
| Че има ментета има но се оказа че в този случай ментето е оптрона |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 11:39 Заглавие: |
|
|
| Съжалявам че повдигам стара тема,но имам проблем със гръмотевично захранване и бих искал да помоля за схемата на този апарат или поне на захранването.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 11:45 Заглавие: |
|
|
| В пощата ти е . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|