| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milen_5002 Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 01, 2006 11:10 Заглавие: Продавам кинескоп 25ЛК2Ц |
|
|
Продавам телевизор "Електроника Ц-430" с малък проблем.
И с резервен кинескоп, малко изполван 25ЛК2Ц, общо за 50лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пет Дек 01, 2006 21:32 Заглавие: |
|
|
 _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 01, 2006 21:54 Заглавие: |
|
|
| tocho написа: |  |
Няма синхронизация по хоризонтали...
Не ми се занимава с него... Имам достатъчно телевизори...
Телевизора ще го дам за 25лв. на този, който обича да се занимава с ремонти, ей така Малко е използван...
Коъто желае да ми се обади на 0896 382090... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Дек 02, 2006 20:13 Заглавие: |
|
|
Той този телевизор наистина е за човек който МНОГО, АМА МНОГО обича да се занимава с ремонти  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Дек 03, 2006 8:40 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Той този телевизор наистина е за човек който МНОГО, АМА МНОГО обича да се занимава с ремонти  |
Прав си, ремонтът му едоно предизвикателство за "големите майстори"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Дек 03, 2006 18:17 Заглавие: |
|
|
Аз пък се оттървах от два такива като дадох 10лв на еръпшаните да ги вземат от склада ми.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Дек 03, 2006 18:29 Заглавие: |
|
|
Нека и аз да тръсна 1 спам.3 такива ги изхвърлих в коша като единият от тях да речем работеше някой манго се е зарадвал много  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Дек 03, 2006 19:44 Заглавие: |
|
|
Че в момента дори не е цветен щото няма PAL  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|