| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin_s Опитен потребител

Регистриран на: 29 Дек 2004 Мнения: 107 Местожителство: Lovech
|
Пуснато на: Пет Дек 08, 2006 20:51 Заглавие: Помогнете за няколко схеми |
|
|
От години стоят някоко телевизора и все немога да намеря схеми за тях. Затова пак пускам питанката, дано някой има нещо.
Leowe studio 70s
Salora (Nokia)29 E9C
Universum FT 8190
Hitachi CL2859TA
Blaupunkt FS70-76
Totanic CTV 3700M
Grundig P40-443 EURO
Grundig ST72-160CDTV
Okano TV707VT
[email protected]
Благодаря предварително!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Дек 10, 2006 9:23 Заглавие: |
|
|
| Grundig ST72-160 е в пощата Ви.Даите повече информация за състава на Grundig P40-443,Blaupunkta,Totanica за да видя какво още мога да Ви изпратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin_s Опитен потребител

Регистриран на: 29 Дек 2004 Мнения: 107 Местожителство: Lovech
|
Пуснато на: Нед Дек 10, 2006 13:28 Заглавие: |
|
|
| evgevg написа: | | Grundig ST72-160 е в пощата Ви.Даите повече информация за състава на Grundig P40-443,Blaupunkta,Totanica за да видя какво още мога да Ви изпратя. |
Totanic CTV3700M
шаси PTXM01
PROCESSOR - KMP87CR38N-3590
VIDEO-8842S1
GRUNDIG P40-443
PROCESSOR-SDA2023A002
BLAUPUNKT -FS-70-76
PROCESSOR SD94590 I HD6305Y ИМА ДВА НОМЕРА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Дек 10, 2006 20:50 Заглавие: |
|
|
Вижте дали в пощата Ви плува един Титаник грешка Totanic. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Дек 10, 2006 20:54 Заглавие: Re: Помогнете за няколко схеми |
|
|
| pavlin_s написа: | Leowe studio 70s
Salora (Nokia)29 E9C |
Я кажи и горе долу какво е изпълнението или поне процесорите на тия два телевизора  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin_s Опитен потребител

Регистриран на: 29 Дек 2004 Мнения: 107 Местожителство: Lovech
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 23:03 Заглавие: Re: Помогнете за няколко схеми |
|
|
| Bojilov написа: | | pavlin_s написа: | Leowe studio 70s
Salora (Nokia)29 E9C |
Я кажи и горе долу какво е изпълнението или поне процесорите на тия два телевизора  |
Salorata - процесор ITT CCU3000
Leowe Studio 70 - процесор DTI 2223
G038824006
VCU2136
DPU2553
SDU2243
APU2471 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 23:54 Заглавие: |
|
|
| За Loewe Studio70 дават шаси C9001.Погледни пощата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|