| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 12:27 Заглавие: crown dmq2045 нужна ми е схема |
|
|
| Моля ако има някой нека ми я испрати |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 20:48 Заглавие: |
|
|
| Проверете това на пощата дали ще свърши работа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Пет Окт 20, 2006 13:12 Заглавие: |
|
|
Перфекно Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 15, 2006 19:50 Заглавие: |
|
|
здравейте колеги, и аз го закъсах с един такъв CROWN, ако може, пратете ми и на мен схемата _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Дек 16, 2006 9:49 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!Мисля че е шаси С-41 на DAEWOO .Изпратих ви го. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Дек 16, 2006 11:45 Заглавие: |
|
|
за съжаление не е това шаси. Телевизора е от старите Кроуни, дето ги продаваха през 89-90 година _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Дек 16, 2006 11:57 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 16:29 Заглавие: |
|
|
| Може ли и на мен да я изпратите , че и аз съм до кривата круша със същия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 16:38 Заглавие: |
|
|
| Замина |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 19:21 Заглавие: |
|
|
RC би ли ми я пратил и на мен че аз я имах на хартия и я дадох на някого но изглежда го досрамя да ми я върне пък и аз забравих на кого я дадох. адреса ми е :[email protected] _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|