| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 22, 2006 20:37 Заглавие: Сервизно за NEO TV2100TXK |
|
|
| Tъпия телевизор няма финна настройка. На някой програми AFC-то подминава леко и хората се виждат с изцъклени очи. Дали ще може да се регулира в сервиз? Не знам състава, но ако някой може да се ориентира по модела, моля да изпрати нещо. Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Дек 22, 2006 20:56 Заглавие: |
|
|
Пратих на пощата това дето е необходимо, според мен. Да не се е превключил на 38.9 ? Ама ще го разбереш. Тия май работеха на 38.00 _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 23:15 Заглавие: |
|
|
mitachi, това дето си писал на мейла, че не си сигурен за сервиза се оказа вярно. Не става с:
1. MENU - 3 - 5 - Q.WIEV - RECALL
2. MENU - 3 - 6 - Q.WIEV - RECALL
3. MENU и 5 пъти RECALL
Ако някой се сети нещо друго - моля да сподели. Дистанционното е KKY-267. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 8:32 Заглавие: |
|
|
На PM. _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 10:32 Заглавие: |
|
|
| Този модел не беше ли със скрит бутон на дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 10:56 Заглавие: |
|
|
Не. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 22:59 Заглавие: TV-2100 |
|
|
| Колега отвори дистанционното и виж най-доло дясно дали няма скрит бутон ако ли не и ако чипчето е нормално SMD, а не отливка пробвай да дадеш накъсо с пинцета 2 и 16 крак . Ако напишеш какво е съдържанието на TV-то ще е по-лесно . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Дек 31, 2006 22:11 Заглавие: |
|
|
За архива. ТВ-то е на мои познати и не съм го отварял, защото е гаранционно. И аз като bamze мислех, че шасито е М35/36, a в описанието пише, че AFC-то се регулира с бобинката. Сервиза не стана, защото дистанционното нямаше бутон CAPS. Не съм пробвал с 2-16кр. и не съм търсил скрит бутон, защото проблема се оказа доста тъп Sharpness-a беше на max99 и размазваше буквите само на програмите с по-слаб сигнал.
Благодаря на тези, които се опитаха да помогнат и весели празници на всички  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|