| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пет Дек 22, 2006 18:35 Заглавие: JVC AV-J210TR |
|
|
Ако някой може да помогне със схема на този ТВ.Благодаря предварително. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Дек 22, 2006 20:01 Заглавие: |
|
|
Някъде по платката не пише ли модела на шасито? _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пет Дек 22, 2006 21:44 Заглавие: |
|
|
Захранване: STR S6707
Видеопроцесор : M52340SP
Процесор : M37212M4-054SP
Памет : 24C08
Утре ще проверя за надписи по платката защото пиша от дома. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 11:47 Заглавие: |
|
|
Имате поща другарю Миронов  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 11:50 Заглавие: |
|
|
А др. Коцев ще получи ли нещо в пощата си ????  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 12:21 Заглавие: |
|
|
Ако има прилично кръчмарско държание  _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 14:41 Заглавие: |
|
|
Да ама слънцето май ще залезе а в пощата няма нищо
поща [email protected] _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 15:08 Заглавие: |
|
|
Към др.Коцев-не откривам надпис за номер на шаси.Благодаря на Коце за подаръка.  _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 16:33 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги, трябва ми сервизен вход за този телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Яну 04, 2007 16:43 Заглавие: |
|
|
| Стандартните похвати за тази марка "Pict.menu & Display" от оригинален пулт не действат ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|