| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Vladimir Diankov Нов потребител

Регистриран на: 26 Дек 2006 Мнения: 17 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 13:52 Заглавие: Схема на монитор KTC 7002FE |
|
|
Търся схема на монитора или схемата около ТХО-то.
Преди неколко дни изгоря транзистора на ТХО-то J6812 и сега го смених с един BU, но като се сменя картината от по-тъмна към по-светла и се свива .
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 14:18 Заглавие: |
|
|
| С BU няма да стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vladimir Diankov Нов потребител

Регистриран на: 26 Дек 2006 Мнения: 17 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 14:26 Заглавие: |
|
|
ами аз сега съм с него ....
Дали за това се гъне картината ?
между другото измереното напрежение на колектора е 250волта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 14:27 Заглавие: |
|
|
| Oт него е но съжалявам нямам схема за този монитор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vladimir Diankov Нов потребител

Регистриран на: 26 Дек 2006 Мнения: 17 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 14:31 Заглавие: |
|
|
Благодаря ти все пак  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|