| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 17:56 Заглавие: Схема за телевизор Akai |
|
|
Трябва ми схемата на телевизор Akai - ST-14WKDT
e-mail - [email protected]
някой ако има да прати  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:00 Заглавие: |
|
|
Бутона "Скачать".
Но вероятно не си регистриран (достатъчно).
Пращам ти я на пощата.
Ако в първия си пост беше написал и модела вярно СТ щеше да я намериш и тук по наблизо
P.S. И защо при регистрацията си си дал невалиден адрес  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:15 Заглавие: |
|
|
регистрирах се ама пак няма от каде да я Скачать
не излиза бутон
а за тая благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:17 Заглавие: |
|
|
| DDD написа: | регистрирах се ама пак няма от каде да я Скачать
не излиза бутон |
Малко са ти постовете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:24 Заглавие: |
|
|
Сваля се нормално . Току що я свалих за мен. Като чукнеш на Скачат ще изчакаш няколко минути докато се отвори на екрана ти цялата схема .Тогава си я сейфваш където искаш. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:58 Заглавие: |
|
|
коцев, не четеш.
| DDD написа: | | не излиза бутон |
Причината е друга. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 20:10 Заглавие: |
|
|
Ами щом пише че има Скачат пък няма бутон то да чукне на Скачат. При мен не излиза прозорец в който да ме пита къде да я сваля а направо почва да се сваля сама и сама се появи на екрана но след няколко минути.През това време екрана е бял и няма нищо което да показва че се сваля.Може би не изчаква но също така е възможно че сега е регистриран и трябва да мине време и писане за да почне да може да си сваля схеми.Аз сега ще сложа линк с моята регистрация и нека пробва дали ще се свали.
http://monitor.net.ru/forum/akai-ct-14wkdt-ct-20wkdt-download-3372.html _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 20:13 Заглавие: |
|
|
Не може да влезе с твоята регистрация защото не е от твоя компютър! Освен да му пратиш твоя Nick и Password  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 20:15 Заглавие: |
|
|
Е тя стана дълга и широка тогава.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|