| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 10:03 Заглавие: DVD Roadstar 2506X няма картина! |
|
|
| звук има картина няма всички комбинации с натискане на бутони сам пробвал някои може ли да помогне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 10:13 Заглавие: |
|
|
| Какви изходи има? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 10:26 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Какви изходи има? | една скарт букса един видео изход и два аудио с чинчове и три по RGB |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 10:34 Заглавие: |
|
|
| iohko написа: | | и три по RGB |
Това все пак вероятно са за прогресивна развивка, а не RGB?
Ако е така включи се на "яркостния", тряба да се появи картинка (макар и несинхронизирана) която ще е достатъчна да видиш какво става в Setup-a. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 11:09 Заглавие: |
|
|
| нищо не се вижда никъде! от никoй изход! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milentv Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2006 Мнения: 51 Местожителство: slavianovo
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 11:33 Заглавие: |
|
|
| провери видео исхода от каде идва има транзистори мисля 2 видео усилватели направо ги смени наскоро имах такава повреда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 11:50 Заглавие: |
|
|
| имам проблем с Extract на това! какво е това? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 11:53 Заглавие: |
|
|
Имаш 2 мултичасти. Свали си и втората  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 14:05 Заглавие: |
|
|
При мене вече има 4 такива и все с такъв проблем.Само на коаксиалния изход се вижда един шум. Ако го пребориш твоето пиши де им е болката на тия.  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|